Relaxační centrum Moniky Janákové

úvod   |   mapa stránky   |   kontakty
Webdesign a redakční systém: Jerry-Lee

Tanec

Latinskoamerické tance "SÓLO PRO ŽENY"

Latinskoamerický styling je výbornou taneční disciplínou pro ženy, které se chtějí naučit základům latinskoamerických tanců (chacha, jive, salsa, samba), udržet si fyzickou kondici, používat body language (řeč těla) a aktivně si odpočinout od každodenního stresu. Je výbornou průpravou pro párový tanec a další taneční aktivity.

tanec - Relaxační centrum Moniky Janákovétanec - Relaxační centrum Moniky Janákovétanec - Relaxační centrum Moniky Janákové

Máte jedinečnou šanci naučit se základům latinskoamerických tanců bez mužského protějšku. Sólový tanec má spoustu výhod. Nemusíte nikoho přemlouvat, když si chcete jít zatančit a můžete tančit kdykoliv se vám bude chtít.

Na lekcích můžete svádět většinou jen sama sebe v zrcadle. Ale některé tance pro ženy učí i muži a to je navíc velká legrace. A upřímně, vůbec u toho nevypadají divně. Naopak jsou to veselé kopy a dokáží udělat z hodiny báječný relax. Najdete nové přátele, na hodinu vypnete z každodenních starostí, vytvarujete si postavu a třeba i spálíte nějaké to deko. Vždyť tanec je ta nejzábavnější forma pohybu.

kontakt

Relaxační centrum
Moniky Janákové


Pod Stadiony 45
Praha 5

+420 257 213 350
www.relax-strahov.cz

Novinky

15.01.2011

Pilates s Helenou

12.01.2011

RC nabízí nové masáže a terapie, které provádí pan Petr Lhoták

Zahájení 3.2. 2020

13.10.2010

Využijte možnost  individuálních lekcí  pilates se zkušenou dlouholetou cvičitelkou pilates Helenou Felcmanovou Vysušilovou

09.04.2009

Od začátku roku 2009 nabízíme v našem RC léčebnou metodu Pulzní magnetoterapie.